Луценко анонсував ще більш масштабні операції по затриманню корупціонерів


Генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував проведення ще більш масштабних спецоперацій ніж та, яку провели щодо екс-податківців часів Віктора Януковича.
Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна". За словами Луценка, до операції готували близько восьми місяців.
"До того потрібно було здобути докази, не тільки, хто де перебував і, навіть, не тільки, хто і що ймовірно вкрав, але й скільки саме. Це експертизи, це висновки інститутів і потім полетіли гелікоптери", – пояснив він.
Також Луценко відповів на критику щодо транспортування екс-посадовців – їх доправили до Києва гелікоптерами.
"Я чую критику того, що, мовляв, гелікоптери коштують скількись грошей. Ну, по-перше, коштували вони дуже мало. Вони коштували менше однієї десятої відсотка від арештованого майна, але для того у поліції і існують гелікоптери. Вертоліт довго стояти на стоянці не буде", – наголосив Луценко.
До того ж, генпрокурор анонсував ще більш масштабні операції щодо затримання корупціонерів.
У цій та інших операціях, передбачені ще подальші дії. Можливо, навіть, більш масштабні, ніж щодо цих діячів,
– додав він.
Нагадаємо, 24 травня правоохоронці спільно з військовими прокурорами провели близько 400 обшуків на території 15 областей України в обласних Управліннях доходів та зборів і затримали 23 екс-керівників податкових органів України.

Джерело http://24tv.ua
Луценко анонсував ще більш масштабні операції по затриманню корупціонерів Луценко анонсував ще більш масштабні операції по затриманню корупціонерів Reviewed by Роман Тороус on 12:10 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.