ШОК!!! В дитячому садку дітям давали МИШАЧІ НЕДОЇДКИ, розгорається скандал на всю країну


У дитячому садочку села Запоріжжя Запорізької області дітей годують хлібом, який погризли миші, та маслом з пліснявою, передає Корупція.Інфо

Про це ТСН.ua повідомили у дошкільному закладі. 
За словами вихователя з 23-річним стажем Софії Дмитрівни, керівництво не реагує на скарги батьків та заяви співробітників, а навпаки, змушує попри все видавати зіпсовані продукти дошкільнятам. 
"Я довго тут працюю. До мене за весь цей час, не було жодного зауваження, але коли дітки просять їсти у мене, просто немає вже сил. Я зверталася до завідувачки, до кухні, але я ж вихователь, я ж не няня, а тут дають їсти по дві ложки діткам", – розповідає вихователь.
За її словами, медсестра, яка повинна все контролювати, нічого не може вдіяти, оскільки вона просто безправна, а всі накази йдуть від керівництва.
"Хліб дітям дали погризений мишами і сказали нам його роздати малечі. Завідувачка, медик, завгосп, всі сказали видати такий хліб", – додає вихователь. 
Вона зазначає, що батьки дітей навіть збиралися та приїжджали до керівництва дитсадка, аби захистити виховательку від звільнення.
"Це все, мабуть, через мою проукраїнську позицію. Завідувачка проросійска. Вона каже, що Росія не нападала на Україну, а її чоловік приходить, і розповідає, що я винна, що на нас напали. Це все тому що, я за Україну", – розповідає Софія.
Вихователька каже, що у дитсадочку працюють "всі свої", тому інші бояться щось сказати проти: "А я не боюсь, бо сил вже немає. Кухарі крадуть їжу, а потім хліб погризений мишами дітям дають", – додала вона.
"Діти отруюються від цього, блюють. Були скарги і від батьків, писали заяви, що діти труяться і їм погано. Ще давали масло з запахом цвілі, що дітям погано потім від нього було. Через мою позицію, мені сказали, що я не пройду атестацію. Так у мене почалася неврологія і мене поклали до лікарні. Це тоді ще було. А ось вже з 1 червня мене відправляють у відпустку. Вимушено", – розповідає пані Софія.
Ми також зв'язалися з завідувачкою дошкільного закладу Ніною Олександрівною Калюжною.
Вона розповіла, що це питання будуть підіймати на сесії сільської ради, де будуть присутні батьки дошкільнят, вихователі, директор ЗОШ, депутати та міський голова.
Своєю чергою, завідувачка вважає, що слова вихователя наклеп та спростовує будь-які звинувачення на свою адресу.
"Це взагалі неадекватний вихователь, який тероризує тут усіх. Сьогодні ми їдемо у сільську раду на сесію. Я буду просити щоб комісію якусь направили по перевірці, бо скільки ми працюємо у нас не було жодного отруєння, ніяких скарг не було. Тому, все це сколотили безпідставно", – розповідає Калюжна. 
На зауваження, що це не тільки позиція вихователя, а й батьків дітей, завідувачка наголосила: "Це все безпідставно. Вона сказала батькам, так і батьки тепер думають, що це правда. У нас все виконується як потрібно, і санітарні норми, і все виконується так як повинно. Але це дуже таке неприємне питання. Все це сколотили, а ми будемо сьогодні на сесії розбиратися, тому що все це наклепи".
Тобто у вас не було заяв від батьків, які скаржилися на погане харчування, зіпсовані продукти та погане самопочуття дітей?
– Ні, нічого не було. Ні жодної скарги, ні заяв, ні отруєнь. Нічого не було. Якби щось було, то викликали б санстанцію і робили б перевірки. У нас був колись один такий випадок, що дитинка потрапила до лікарні. Ми ж обов'язково складаємо проби, обов'язково на кухні, і думали, що там отруєння, а то вірусна інфекція. Це давно вже було. Приїхала тоді ще санстанція, взяла проби, все перевірила і зробила висновок, що все добре. І вони сказали, що, напевно, дитина вдома щось з'їла не те чи може якась там інфекція ходить. І скільки я тут вже працюю, ніколи не було ніяких тут отруєнь.
Проте батьки також підтверджують, що дітей погано годують.
– Батьки ніколи не приходили. Це один вихователь сколотив усіх батьків, а всі інші вихователі приходять і кажуть: "Відгородіть нас від цього всього, бо нас тероризують і неможливо працювати, бо скандали кожен день". Один вихователь приходить і таблетки п'є, інший так само
Коштів не бракує? Звідки йде бюджет та хто ним розпоряджається? 
– Все добре. 50% батьки сплачують, 50% сільська рада.
Коли у вас була остання санітарна перевірка? 
– Давно. Мабуть, рік чи два тому. І все було добре. У нас навпаки, діти приходять у дитячий садок такі схудлі, а як повертаються з садочка, то одразу у них такі щічки з'являються.

Джерело http://korupciya.com
ШОК!!! В дитячому садку дітям давали МИШАЧІ НЕДОЇДКИ, розгорається скандал на всю країну ШОК!!! В дитячому садку дітям давали МИШАЧІ НЕДОЇДКИ, розгорається скандал на всю країну Reviewed by Роман Тороус on 11:07 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.