Нацбанк Білорусі з 1 липня виводить російський рубль зі складу золотовалютних резервів


Національний банк Білорусі з 1 липня виводить російський рубль зі складу золотовалютних резервів і повністю переходить на міжнародні стандарти при розрахунку, пише Deutsche Welle.
З 2004 року Нацбанк публікував показники резервів, розраховуючи їх відразу за двома методиками: національною і спирається на стандарти МВФ. Національні стандарти включали до складу резервів не тільки російський рубль, але і дорогоцінні камені і метали, що не належать до монетарного золота.
Перехід на міжнародні стандарти, як йдеться в заяві регулятора, допоможе удосконалювати управління золотовалютними резервами, а також досвід, отриманий під час участі в Програмі з консультування та управління резервами Світового банку, рекомендацій МВФ і практики управління офіційними резервними активами центральними банками інших держав". 
На 1 червня резерви Білорусі, розраховані за міжнародними стандартами, становили 5,2 млрд доларів, з національними - 5,6 млрд доларів. Нагадаємо, в 2016 українці написали петицію з пропозицією заборонити обмін російського рубля на території країни. 

Джерело https://ukr.media
Нацбанк Білорусі з 1 липня виводить російський рубль зі складу золотовалютних резервів Нацбанк Білорусі з 1 липня виводить російський рубль зі складу золотовалютних резервів Reviewed by Роман Тороус on 05:21 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.