Платіть, як усі: в США російських дипломатів позбавили безкоштовних пляжів


Влада американського міста Ойстер-Бей заборонила безкоштовний вхід на місцеві пляжі для російських дипломатів, які працюють у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.
Система видачі безкоштовних білетів на безплатне відвідування місцевих пляжів для російських дипломатів та їхніх сімей працювала ще з радянських часів, проте відтепер вони платитимуть за це задоволення як усі інші жителі міста, йдеться у редакційній статті NBC New York.
Тепер плати, товаришу!
– так починається публікація.
Як повідомив виданню мер міста Джозеф Саладіно, це рішення ніяк не пов'язане з продовженням антиросійських санкцій. Жителі Ойстер-Бей змушені платити по 20 доларів у день за доступ до одного з чотирьох міських пляжів, а нерезиденти – від 50 до 60 доларів, пояснюється у статті. Тому, за словами Саладіно, коли цієї весни до нього надійшов запит про надання 116 перепусток на пляж, він відповів: "Nyet" (транслітерація на англійську російського "ні", – "24").
Проте, як додає видання, для російських дипломатів запропонували гідну альтернативу: купити сезонні квитки за ціною для резидентів (60 доларів), проте досі влада міста не отримала відповіді від російської сторони.

Джерело http://24tv.ua
Платіть, як усі: в США російських дипломатів позбавили безкоштовних пляжів Платіть, як усі: в США російських дипломатів позбавили безкоштовних пляжів Reviewed by Роман Тороус on 05:04 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.