Кількість терактів, подібних до вбивства Шаповала, зростатиме, – Бутусов


Журналіст Юрій Бутусов переконаний, що кількість терактів в Україні зростатиме, оскільки російські спецслужби отримали завдання вести у нашій країні активну диверсійну діяльність.
Про це він розповів виданню "Гордон".
"Це вже не перший напад (загибель Шаповала, – 24). Насправді їх досить багато і масштаб терористичних атак зростає. Нам протистоїть велика країна, спецслужби якої дістали завдання проводити в Україні масовані диверсійні дії. Безумовно, захиститися повністю не вийде", – зазначив Бутусов.
За словами журналіста, кількість схожих терактів ймовірно зростатиме. При цьому він зазначив, що противник завдає ударів по людях, які мають медійне значення.
Наприклад, це вбивство Вороненкова, замах на Осмаєва, а також на Геращенка. Тобто таких ситуацій не так мало. Упевнений, що це не останній терористичний акт. Загинув співробітник Міноборони, який дійсно зробив значний внесок у протистояння російській агресії. Те саме можна сказати і про вбитого в Маріуполі заступника начальника управління контррозвідки СБУ в Донецькій області Олександра Хараберюша. Це точкові й болючі удари,
– наголосив Бутусов.
відстані більше 50 метрів на висоті першого поверху було знайдено частини тіла загиблого внаслідок вибуху", – підкреслив очільник військової прокуратури.
Він також зауважив, що до розслідування справи залучено максимальну кількість всіх фахівців спецслужб і правоохоронних органів.
"Основна версія слідства – це російський слід. Інші деталі розслідування будемо намагатися в межах дозволеного і в межах можливого коментувати з якоюсь періодичніст". – зазначив головний військовий прокурор.
Нагадаємо, у правоохоронних органах повідомили, що жертвою вибуху автівки у Києві став 39-річний військовослужбовець Міністерства оборони України Максим Шаповал. Інцидент кваліфікували як "теракт".
Згодом у МВС додали, що автомобіль посадовця вибухнув через закладений вибуховий пристрій.

Джерело http://24tv.ua/
Кількість терактів, подібних до вбивства Шаповала, зростатиме, – Бутусов Кількість терактів, подібних до вбивства Шаповала, зростатиме, – Бутусов Reviewed by Роман Тороус on 21:56 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.