Той, хто принесе мир в Україну, стане народним героєм, – політолог


Якщо народні депутати підтримають законопроект про відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями і ми назвемо війну війною, то АТО закінчиться дуже швидко. Для Росії політичний розклад настільки поганий, що Москва не вступить у відкриту конфронтацію з Україною. І, щоб її не назвали агресором, Кремлю буде зручніше піти з Донбасу.
Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Олег Жданов.
За словами експерта, не треба якихось масштабних бойових дій, величезного кровопролиття. Нацгвардія зачищає територію, роззброює бандитів, заарештовує разом з поліцією бойовиків і встановлює контроль над україно-російським кордоном. Водночас, як говорить Олег Жданов. Турчинов фактично пішов проти Петра Порошенка, заявивши, що формат АТО себе вичерпав.
Той, хто принесе мир в Україну і відновлення кордону на Донбасі, стане народним героєм. А той, хто не буде в цьому брати участі, потоне разом з "Титаніком" під назвою "нема альтернативи Мінським угодам". Якщо народні депутати підтримають цей законопроект і ми назвемо війну війною, то АТО закінчиться дуже швидко,
– переконаний Жданов.
Як вважає військовий експерт, Росія не стане розгортати широкомасштабні військові дії. Адже у відповідь на заяву Турчинова прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков ще раз підкреслив, що "настамнема".
"Коли будуть голосувати за законопроект, що у нас збройний конфлікт із РФ, то Кремль подасть сигнал, що "настамнема" – заходь і бери. При цьому Росія збереже обличчя, оскільки її там нібито не було, і отримає карт-бланш на те, що переговори щодо повернення Криму будуть тривати вічно. Хоча, якщо в Україні буде політичний лідер, який жорстко проводитиме переговори, то Крим може бути повернуто", – зауважує Олег Жданов.
Нагадаємо, 15 червня в ході круглого столу в апараті РНБО експерти підтримали концепцію нового законопроекту "Про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької і Луганської областей". Раніше секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що Антитерористичну операцію на Донбасі потрібно завершити, оскільки в рамках цього формату окуповані території звільнити неможливо.


Джерело: 24 Канал
Той, хто принесе мир в Україну, стане народним героєм, – політолог Той, хто принесе мир в Україну, стане народним героєм, – політолог Reviewed by Роман Тороус on 00:04 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.