Запах неймовірної свіжості і чистоти! Підпали лавровий лист в своєму будинкуРоблю так регулярно.
Кожен будинок володає своїм ароматом. У кого-то він пахне парфумами або кавою, а в інших домашньою їжею або теплим молоком. Але бувають житла, в яких присутній запах неймовірної свіжості і чистоти. При цьому ви відчуваєте себе там дуже затишно, так як цей не штучний запах освіжувача повітря
Дуже може бути, що ці люди знають спосіб, яким користувалися стародавні греки і римляни. Вони застосовували лавровий лист не тільки в кулінарії, але і використовували його для очищення приміщень від неприємних запахів і вогкості. Для цього вони підпалювали листя лавра...
До речі, якщо проробляти таку процедуру часто, можна позбавитися не тільки від запаху, але і запобігти деякі хвороби і поліпшити самопочуття. Доведено, що запах лаврового листа діє на організм заспокійливо і болезаспокійливо.
Лавровий лист здатний запобігти напади епілепсії, побороти стрес, втому і безсоння. Це пов'язано з тим, що в цієї пряності містяться цинеол і специфічні ефірні масла, які звільняють дихальні шляхи і сприяють розслабленню всього організму.
Щоб відчути на собі розслабляючий ефект вже через 10 хвилин, підпаліть пару сухих лаврових листів над відповідною ємністю. Через деякий час ви відчуєте приємний запах, яким кімната наповниться.
До речі, лавровий лист вважається символом чистоти, успіху і перемоги. Магічні властивості рослини були помічені ще в давнину. З лавровим листом проводилися різні ритуали для виконання бажань. Досі деякі зберігають біля вхідних дверей гілку лавра як оберіг.
Як кажуть, під лежачий камінь вода не тече, тому не полінуйтеся і спробуйте виконати своє бажання за допомогою цієї прянощі.
Напишіть бажання на лавровому листі і підпаліть його.
Бажання обов'язково збудеться, якщо ви позитивно налаштовані. Сила думки творить чудеса, вірте в диво — і всі ваші мрії стануть дійсністю
Корисні властивості лаврового листа дуже складно порахувати. Його застосовують в кулінарії, в лікувальних цілях, в побуті, в якості оберега і в інших областях. Ось чому варто мати цю унікальну пряність в будинку!

Джерело https://ukr.media
Запах неймовірної свіжості і чистоти! Підпали лавровий лист в своєму будинку Запах неймовірної свіжості і чистоти! Підпали лавровий лист в своєму будинку Reviewed by Роман Тороус on 12:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.