Звинувачені Генпрокуратурою депутати з БПП і "Народного фронту" залишаться у Раді, – політолог


Народні депутати, яким загрожує зняття недоторканності, швидше за все зможуть уникнути відповідальності.
Про це заявив у коментарі сайту "24" політолог Олександр Кочетков.
"Я вважаю, що швидше за все представники провладних партій уникнуть зняття недоторканності", – вважає він.
За його словами, сьогодні відбуваються перемовини між депутатами, яким пропонують гроші, щоби вони не голосували проти своїх колег по парламенту.
Між народними депутатами існує кругова порука. Сьогодні депутати, які підпадають під зняття недоторканності, намагаються домовитись, аби за це ніхто не голосував,
– вважає експерт.
На його думку, для цих депутатів склалась важка ситуація, але з іншого боку є суспільний тиск, тому шанси на позитивне голосування за ці постанови можна розцінювати як "50 на 50".
Політолог додав, що спочатку доказову базу проти нардепів має розглянути регламентний комітет. Якщо вона буде недостатньою, то рішення можуть і не прийняти. Таким чином цей комітет може не винести у залу для голосувань подання на певних нардепів.
Водночас політолог попередив, що якщо рішення щодо провладних депутатів не пройде, то це викличе негативну реакцію в суспільстві.
21 червня ГПУ скерувала у Верховну Раду подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Борислава Розенблата. Окрім нього, мандат можуть забрати у чотирьох нардепів, зокрема, і з нардепа Максима Полякова.

Джерело: 24 Канал
Звинувачені Генпрокуратурою депутати з БПП і "Народного фронту" залишаться у Раді, – політолог Звинувачені Генпрокуратурою депутати з БПП і "Народного фронту" залишаться у Раді, – політолог Reviewed by Роман Тороус on 21:42 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.