Підозрюваний у вбивстві студентки в Івано-Франківську заявив, що та сама винна у смерті


У середу, 14 червня, Івано-Франківський міськсуд обрав запобіжний захід студенту медуніверситету з Туркменістану Ельдару Астанову, який підозрюється у жорстокому вбивстві своєї дівчини – студентки з Болгарії Дішлі Елі Зія.
Про це повідомляє "Галка".
Так, Астанов два місяці пробуде під вартою, як цього і вимагав прокурор.
Зазначається, що в суді підозрюваний у вбивстві спершу відмовлявся свідчити у присутності журналістів та ховав обличчя, натягнувши на себе футболку.
У залі суду Астанов заявив, що готовий дати показання без присутності ЗМІ. Проте суддя відхилила це клопотанн
Адвокат підозрюваного Тетяна Булін-Соколова стверджувала, що Астанов повністю заперечує свою вину і вважає, що дівчина сама винна у своїй смерті.
Травми, які виявили на тілі загиблої студентки, підозрюваний пояснив наркотичною та алкогольною залежністю дівчини. Перелом ребер – тим, що намагався врятувати її, робив штучне дихання, тому зламав ребра.
Мій підозрюваний заперечує, що вчинив вбивство. Не завдавав черепно-мозкової травми, але не заперечує, що з нею сварився. Вона зловживала наркотиками й алкоголем, вона падала з підвіконника, падала у ванній, він переніс її у кімнату і вже на ранок виявив, що вона мертва,
– сказала адвокат Астанова.
Нагадаємо, 12 червня у ставку поблизу села Світоч (Рогатинський район) знайшли тіло студентки з Болгарії Дішлі Елі Зія. Про її зникнення стало відомо 1 червня. Тіло дівчини було запаковане у валізі. За підозрою умисного вбивства було затримано студента з Туркменістану, одногрупника загиблої.

Джерело http://24tv.ua
Підозрюваний у вбивстві студентки в Івано-Франківську заявив, що та сама винна у смерті Підозрюваний у вбивстві студентки в Івано-Франківську заявив, що та сама винна у смерті Reviewed by Роман Тороус on 13:31 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.