Давно треба було відмовитися від використання терміну "АТО", – політолог


В Україні давно потрібно було замінити термін "АТО". Окрім того, закон про інтеграцію Донбасу, який пропонує РНБО України, повинен стати альтернативою мінським угодам.
Таку думку у своєму Facebook висловив політолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.
"Давно треба було відмовитися від політико-правого використання терміну "АТО". Триває війна, а не антитерористична операція. Використання терміну "АТО" створювало перешкоди для загальнонаціональної консолідації всього українського суспільства", – мовиться у повідомленні експерта.
Небоженко також наголосив, що відмова керівництва України від визнання Росії агресором створила для кремлівських пропагандистів "ідеальні можливості".
Усі три роки Кремль вбиває в голову всьому світу, своєму населенню й українцям ідею, що на Донбасі триває "громадянська війна", а не "АТО", і немає жодної окупації з боку Росії. А міжнародна спільнота змушена була самовільно оголосити санкції у відповідь на реальний факт війни Росії проти України,
– констатує політолог.
"Тому трирічна наполеглива відмова від визнання війни й окупації Росією частини території України – це колосальна політична помилка нашого політичного керівництва", – додав він.
Небоженко також висловив думку, що законопроект РНБО про реінтеграцію Донбасу повинен стати українською альтернативою "ганебним мінським угодам", а не їхнім прихованим ремейком.
"Нав'язлива ідея наших політиків знайти політико-комерційний компроміс із президентом РФ Володимиром Путіним за спиною України заохочує агресора. А також збільшує імовірність таємної угоди між Заходом і Кремлем за рахунок національних інтересів України", – застеріг експерт.
Нагадаємо, 19 червня перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що робоча група щодо доопрацювання законопроекту про деокупацію та реінтеграцію Донбасу розпочала роботу над проектом.
Раніше стали відомі подробиці, які передбачає відповідний законопроект. Зокрема, ним АТО пропонують замінити військовою операцією.

Джерело http://24tv.ua/
Давно треба було відмовитися від використання терміну "АТО", – політолог Давно треба було відмовитися від використання терміну "АТО", – політолог Reviewed by Роман Тороус on 02:03 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.