Те, що Тимошенко розповіла про діяльність Садового сколихнуло всю країну.


Тимошенко мріє про те, що наступну більшість у парламенті сформує «Батьківщина», «Самопоміч» та «Громадянська позиція», передає Корупція.Інфо
Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що теперішня влада прикривається війною, щоб не допустити парламентських виборів.
Про це вона заявила під час прес-конференції у Львові.
«Аргументи №1 проти виборів це війна. А це значить, що корупція, ницість, знищення, Голодомор українського народу, цей самий народ терпів вічно, бо йде війна, а вони робитимуть все, щоб війна тривала вічно.Це ж треба прикриватись війною, а водночас президент за цей час втричі збагатився, його банк отримав втричі більші прибутки, його Ліпецька фабрика платить сотні мільйонів доларів в бюджет Російської Федерації, а вони за ці кошти направляють окупантів на територію України – нам потрібно це терпіти?», – підрахувала Тимошенко.
Вона додала, що влада свідомо маніпулює, що нібито до влади знову повернуться представники колишньої Партії Регіонів.
«Навіть в часи процвітання Партії Регіонів, коли ще Крим та Донбас були підконтрольні Україні, максимум, що партія брала на виборах – 32%. На жаль зараз Крим і Донбас не голосують, всі, хто був в Партії Регіонів, розкололися на 4 блоки: Опозиційний блок, За життя Рабіновича, Наш Край, Аграрна партія і існує ймовірність, що вони взагалі не пройдуть парламент. В той же час зростає підтримка Батьківщини. Я вірю, що в наступному парламенті буде сильно представлена Самопоміч, партія Гриценка. Об’єднання цих партій та євроорієнтованих депутатів – стане наступним парламентом тих, хто не представляє кланову систему», – додала нардеп.
Натомість користувачів соціальних мереж пишуть, що таким чином Тимошенко фактично підтримала Садового у його словах про міфічну блокаду.
"Тобто у сміттєвій війні Вона підтримає АІСа…", – пише у Фейсбуці користувач Олександр Войтович.
Користувачі також відзначають, що, як мінімум, Тимошенко мала б відшкодувати збитки із газових угод.

Джерело http://korupciya.com
Те, що Тимошенко розповіла про діяльність Садового сколихнуло всю країну. Те, що Тимошенко розповіла про діяльність Садового сколихнуло всю країну. Reviewed by Роман Тороус on 05:08 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.