Бойовики почали вбивати кадрових російських військових на Донбасі, – розвідка


Між кадровими російськими військовими та бойовиками на Донбасі спалахують конфлікти. Це призводить до того, що бойовики відмовляються виконувати накази свого російського командування.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
Так, кількість випадків невиконання наказів бойовиками збільшується через конфронтацію з кадровими російськими офіцерами у з’єднаннях і частинах першого армійського корпусу (Донецьк) збройних сил Росії.
Зокрема, за останні два тижні у 9-му окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) вбито двох офіцерів збройних сил Росії з вогнепальної зброї.
"Співробітниками ФСБ РФ спільно з т.зв. "МВС ДНР" здійснюються оперативно-розшукові заходи щодо встановлення причетних, проводяться обшуки помешкань військовослужбовців полку з метою виявлення фактів незаконного зберігання зброї та боєприпасів", – мовиться у повідомленні розвідки.

Розвідка повідомила про конфлікти між бойовиками та російськими військовими на ДонбасіДжерело: 24 Канал
Бойовики почали вбивати кадрових російських військових на Донбасі, – розвідка Бойовики почали вбивати кадрових російських військових на Донбасі, – розвідка Reviewed by Роман Тороус on 01:45 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.