Голова правління "ПриватБанку" Шлапак написав заяву про відставку


Голова правління "ПриватБанку" Олександр Шлапак найближчим часом планує залишити посаду, мотивуючи це тим, що він виконав поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в фінустанові та проведення аудиту фінансового стану банку.
Про це повідомляє прес-служба "ПриватБанку" у понеділок, 26 червня.
Наразі Шлапак продовжує керувати банком, однак відповідну заяву він вже подав Наглядовій раді, яка може розглянути її наприкінці липня.
За повідомленням Наглядової Ради ПриватБанку, Олександр Шлапак прийняв виклик очолити найбільший в країні банк відразу після переходу в державну власність, у період великих ризиків та невизначеностей. Завдяки успішній програмі антикризового менеджменту під керівництвом Олександра Шлапака банк було стабілізовано й забезпечено його сталий розвиток,
– наголосили в фінустанові.
Довідка. Олександр Шлапак – український політик та фінансист. У 2001-2002 році – міністр економіки. З січня 2003 по лютий 2005 року – заступник голови Національного банку України. З жовтня 2005 по серпень 2006 року – голова Держказначейства. Лютий-грудень 2014 року – міністр фінансів.
Олександра Шлапака призначили Головою правління "ПриватБанку" 20 грудня 2016 року після націоналізації фінустанови. Його також розглядають як одного з ймовірних наступників Валерії Гонтаревої на посаді голови НБУ.
До слова, минулого тижня Кабінет міністрів прийняв рішення докапіталізувати "ПриватБанк" на суму 38,5 мільярда гривень.

Джерело: 24 Канал
Голова правління "ПриватБанку" Шлапак написав заяву про відставку Голова правління "ПриватБанку" Шлапак написав заяву про відставку Reviewed by Роман Тороус on 06:28 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.