Росія скасувала зустріч з американським дипломатом через санкції


У відповідь на розширення антиросійських санкцій США Росія скасувала проведення найближчої зустрічі з американським дипломатом.
Як йдеться в повідомленні заступника міністра закордонних справ Сергія Рябкова, скасували зустріч із першим заступником держсекретаря США Томом Шенноном. Його візит до Москви очікувався 23 червня.
Раніше Рябков називав цю зустріч способом "культивувати підґрунтя для першої особистої бесіди президентів Володимира Путіна і Дональда Трампа".
Самі санкції Рябков назвав "політичним дарунком" президенту України Петру Порошенку, який відвідав Вашингтон з робочим візитом.
Нагадаємо, Сполучені Штати Америки розширили список санкцій проти російських компаній і приватних осіб. Список з 38 осіб оприлюднено на офіційному сайті Міністерства фінансів США. Обмеження стосуватимуться 19 осіб і організацій з Росії та окупованих територій Донбасу.
Майже одразу заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков, що Росія розробляє відповідні заходи після чергового розширення США списку санкцій проти РФ.

Джерело http://24tv.ua
Росія скасувала зустріч з американським дипломатом через санкції Росія скасувала зустріч з американським дипломатом через санкції Reviewed by Роман Тороус on 11:28 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.