ТРИВОГА ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!!! В Києві померла дитина від страшної хвороби, яка забрала малюка за кілька днів. Прочитайте, щоб вберегтися!!!


В одній з київських лікарень на Троєщині від менінгіту померла маленька дитина, передає Корупція.Інфо
Відзначається, що ще 16 червня дитина відвідувала дитячий сад, хвороба розвинулася за лічені дні.
Менінгіт – це запальний процес в оболонках головного або спинного мозку, збудником якого можуть бути вірусні та бактеріальні інфекції.
Причиною захворювання є інфекції вірусної і бактерійної природи. Це можуть бути менінгококи, пневмококи, гемофільна паличка тип b, туберкульозні мікобактерії, кишкова паличка, стрептококові бактерії групи В, амеба. У дітей причиною менінгіту переважно стають ентеровіруси. Передається, найчастіше, повітряно-крапельним шляхом.
Крім того, менінгіт може розвинутися як ускладнення після кору. Найбільш важким таким ускладненням є коровий менінгоенцефаліт.

Джерело http://korupciya.com/
ТРИВОГА ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!!! В Києві померла дитина від страшної хвороби, яка забрала малюка за кілька днів. Прочитайте, щоб вберегтися!!! ТРИВОГА ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!!! В Києві померла дитина від страшної хвороби, яка забрала малюка за кілька днів. Прочитайте, щоб вберегтися!!! Reviewed by Роман Тороус on 06:06 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.