Експерт розповів, що буде з умовами Мінських угод після звільнення Донбасу


Європа і США втомилися від України. Тому Держсекретар США Рекс Тіллерсон просто штовхає в спину українську владу, щоб вона перестала говорити, що "нема альтернативи" Мінським угодам. У політиці такого не буває. Як тільки політик не бачить альтернативи, він випадає з цього процесу.
Про це сайту "24" розповів військовий експерт Олег Жданов.
За словами експерта, Тіллерсон чітко дав зрозуміти українські владі: шукайте способи вирішення конфлікту на Донбасі. А це можуть бути, як дипломатичні переговори, так і силовий варіант звільнення окупованих територій.
Якщо Росія вплутається у війну, вона стане агресором, і тоді включаться міжнародні інституції проти країни-агресора. А якщо Москва не починає масштабні військові дії, Україна звільняє територію і живе собі спокійно. І при цьому всі ці умови Мінських угод – особливий статус Донбасу, місцеві вибори без вирішення безпекових питань – відпадають автоматично. Після відновлення конституційного порядку на Донбасі там українська влада просто проводить місцеві вибори і перевибори до парламенту,
– переконаний Олег Жданов.
Нагадаємо, Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Україна і Росія можуть знайти шляхи врегулювання ситуації на Донбасі за допомогою укладання нової домовленості, яка може бути відмінною від Мінських угод.
Згодом в українському МЗС пояснили, за його словами, формат не є важливим, а важливим є досягнення цілей Мінська.
Яким чином Україна може звільнити Донбас?
Варто продовжити АТО
Час розпочати повномасштабну війну
Потрібно провести вибори на Донбасі
Слід ввести миротворчу місію
Повернути Донбас можна лише шляхом політичних домовленостей
Треба провести реформи в країні і Донбас сам повернеться
Ваш варіант (пишіть у коментарях)

Джерело: 24 Канал
Експерт розповів, що буде з умовами Мінських угод після звільнення Донбасу Експерт розповів, що буде з умовами Мінських угод після звільнення Донбасу Reviewed by Роман Тороус on 23:57 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.