Увага!!! Небезпечний вірус атакує українські компанії


27 червня відбулась хакерська атака, внаслідок якої постраждали чимало українських компаній. Невідомим вірусом уражено кілька українських банків, державні та комерційні підприємства.
Про це інформує "Інтерфакс-Україна".
"Ми зазнали хакерської атаки. Змушені були вимкнути всі комп'ютери, очікуємо дозволу на включення від служби безпеки", – повідомили у прес-службі "Київенерго".
В НБУ теж попередили банки та інших учасників фінансового сектору про зовнішню хакерську атаку.
"У результаті цих кібератак банки зазнають труднощів з обслуговуванням клієнтів і здійсненням банківських операцій", - підтвердили в Нацбанку.
Про хакерську атаку заявили і в компанії "Нова пошта". Підприємство наразі не може обслуговувати клієнтів.
"Через масовану атаку вірусу Petya.A на наші інформаційні системи відділення та контакт-центр "Нова пошта" тимчасово не можуть обслуговувати клієнтів", – повідомили у прес-службі компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на медіахолдинг ТРК "Люкс", до складу якого входять "24 Канал", національна мережа радіостанцій "Радіо Люкс" та "Радіо Максимум", а також низка популярних інтернет-сайтів, скоєно вірусну атаку.

Джерело http://24tv.ua
Увага!!! Небезпечний вірус атакує українські компанії Увага!!! Небезпечний вірус атакує українські компанії Reviewed by Роман Тороус on 05:17 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.