Найсексуальніша поліцейська України опублікувала надвідверті фото з відпочинку!


В інстаграмі найсексуальнішої поліцейської України з'явились нові фото, – передає Корупція Інфо

На фото Людмила відверто позує в спокусливих позах ! На ній мінімум одягу!

Шанувальники засипали Мілевич компліментами! 
На одному з фото окрім головного убору і мініатюрного топу на поліцейській не видно більш НІЧОГО! 
Нагадаємо, що Мілевич вийшла заміж досить рано — в 17 років і по великому коханню. У шлюбі з першим чоловіком вона прожила щасливих 9 років і народила дочку Алексу. Проте все змінилося в один прекрасний вечір — поліцейська дізналася про зраду, зібрала речі і пішла.
Мілевич зазначила, що другого, вже цивільного чоловіка, з яким вона розлучилася півроку тому, вона відкритим текстом заявила, що якщо вона дізнається про його зраду — «поверне йому це втричі».
На її думку, важливо вміти саме приховувати зради.
В той же час і сама патрульна не заперечує, що зраджувала, правда, тільки другому чоловікові.
Незважаючи на все це, Людмила Мілевич зберегла хороші дружні відносини з обома чоловіками, які продовжують забезпечувати її та родину.
Також вона зізналася, що може комфортно себе почувати, маючи $2 тис. на місяць. А свою зарплату, що становить близько 10 тис. грн, вона відкладає на майбутнє.
Що ж стосується скандалу, що розгорівся недавно навколо її розкішною шуби, Мілевич підкреслила, що шуб у неї тільки дві — одна з соболя, а друга — норкова.
Джерело http://korupciya.com
Найсексуальніша поліцейська України опублікувала надвідверті фото з відпочинку! Найсексуальніша поліцейська України опублікувала надвідверті фото з відпочинку! Reviewed by Роман Тороус on 04:40 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.