Донбас ніколи не буде щасливим у складі Росії та поза Україною, – Добкін


Народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін переконує, що лінія фронту могла б зараз проходити у Харкові, якби він у 2014 році ухвалив відповідне рішення.
Таку думку він висловив у ефірі телеканалу ZIK.
"І Донецьк, і Луганськ ніколи не будуть щасливими поза Україною... Але якщо вони залишаться самостійними утвореннями – це на все життя ізоляція від усього цивілізованого світу. Якщо увійдуть до складу Росії, це на тривалий час, на десятки років, може, і назавжди буде ізоляцією від усього світу. Ні інвестицій, нічого, що розвиває. Повна стагнація", – зауважив парламентар.
На його думку, у складі України окуповані території Донбасу мають можливість отримувати все те, що отримують інші регіони в незалежній державі.
"Але за однієї умови – якщо їх будуть поважати. Якщо не будуть – жодні блага цивілізації, жодні блага не будуть в радість", – додав політик.
Крім того, нардеп прокоментував появу так званого "русского мира" на Сході України, зокрема на Харківщині, коли він був там очільником ОДА.
Якби я хотів у 2014 році, то Донецьк і Луганськ були б в тилу лінії фронту, а лінія фронту проходила б у Харкові. Принаймні, могла б проходити територією Харкова. Я народився у Харкові. Я вважаю себе дитиною міста Харкова... Я тоді це робив несвідомо. Я сьогодні можу сказати вже, зрозумівши наслідки, що сталося, що було б, які б трагедії, руйнування, емоції були б у людей, якби, не дай Бог, у Харкові була війна. З плином часу я можу сказати: так, це було суперправильне рішення. І не тому, що я – патріот, а тому, що іншого рішення бути не могло,
– підкреслив Добкін.
Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада 288 голосами народних депутатів дали згоду на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Михайла Добкіна. Окрім того, депутати схвалили затримання та арешт політика.

Джерело: 24 Канал
Донбас ніколи не буде щасливим у складі Росії та поза Україною, – Добкін Донбас ніколи не буде щасливим у складі Росії та поза Україною, – Добкін Reviewed by Роман Тороус on 00:34 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.