Двійник чи каблуки: у мережі ламають голову над фотографією Путіна


Знімок із зустрічі президента Росії Володимира Путіна та глави Франції Еммануеля Макрона не дає спокою інтернет-користувачам.
Цікаву деталь зауважив користувач Facebook Віктор Велла.
На двох опублікованих фото помітна серйозна різниця у зрості глави Кремля та новоспеченого президента Франції. Тож користувачі соцмереж задумались – чи не міг бути на зустрічі двійник Володимира Путіна?
Дехто з інтернет-користувачів підозрює, що глава Кремля Володимир Путін міг використовувати спеціальні устілки у взутті, аби бути вищим. Також різниця у зрості може бути і візуальним обманом.


У відомому фотобанку Getty Images можна знайти знімки з зустрічі глав Франції та Росії – знімки справді оригінальні.До слова, це вже не перший конфуз російських ЗМІ. 8 липня росіяни активно поширювали у соцмережах фото, на якому світові лідери під час саміту G20 активно про щось дискутують, а в центрі сидить глава Кремля Володимир Путін.

Джерело: 24 Канал
Двійник чи каблуки: у мережі ламають голову над фотографією Путіна Двійник чи каблуки: у мережі ламають голову над фотографією Путіна Reviewed by Роман Тороус on 08:22 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.