Чоловік застряг в банкоматі і просив про порятунок через записки: фотофакт


Працівник обслуговуючої компанії в місті Корпус-Крісті, США, ненароком потрапив всередину банкомату. Прохання про допомогу він просив у людей через записки, які він передавав через отвір для видачі чеків.
Про це розповів офіцер поліції Річард Олден для каналу KRISTV.
Інцидент трапився, коли чоловік ремонтував замок в сервісній кімнаті для банкомату і випадково зачинився всередині. Мобільний телефон він залишив в машині, проте він мав ручку і папір, який допоміг йому при порятунку.
На одній із записок було зверненя: "Будь ласка, допоможіть. Я застряг тут і у мене немає телефону. Будь ласка, зателефонуйте моєму начальнику".
Люди, які отримували записки, не вірили написаному і сприймали це за якийсь жарт. Лише через 3 години офіцер поліції, який і розповів історію виданню, зазначив, що побачив записку і почув голос чоловіка всередині банкомату, після чого викликав своїх колег. Поліцейські вибили двері і звільнили чоловіка. Медична допомога йому не знадобилася.

Джерело 24tv.u
Чоловік застряг в банкоматі і просив про порятунок через записки: фотофакт Чоловік застряг в банкоматі і просив про порятунок через записки: фотофакт Reviewed by Роман Тороус on 05:51 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.