Чому Верховна Рада не поспішає прийняти пенсійну реформу


Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляє, що ухвалення Верховною Радою цього тижня законопроекту про пенсійну реформу тільки в першому читанні не завадить реалізації пенсійної реформи з 1 жовтня. Про це він сказав, коментуючи рішення Комітету ВР з питань соціальної політики буде рекомендувати парламенту прийняти законопроект про пенсійну реформу в першому читанні.
Міністр пояснив, що таке рішення комітету дозволить завтра, у вівторок, включити до порядку денного цей законопроект і розглянути його у першому читанні на поточному пленарному тижні. Він підкреслив, що можливе ухвалення законопроекту в першому читанні на цьому тижні дозволить доопрацювати його і винести на розгляд в цілому в вересні.
"Нам це дає можливість далі працювати, далі напрацьовувати всі пропозиції, які є у народних депутатів з тим, щоб така важлива реформа для нашого суспільства, як пенсійна, пройшла в ті терміни, які заплановані. Щоб люди з 1 жовтня цього року, нарешті, отримали перерахунок своїх пенсій", - сказав він.
Міністр назвав рішення комітету "виваженим і серйозним". Рева підкреслив, що такі резонансні законопроекти потребують детального вивчення та обговорення.
"Це питання не повинно розділяти суспільство, воно має об'єднувати", - сказав міністр.
Як повідомлялося, 21 червня Кабінет Міністрів України на своєму засіданні погодив пакет законопроектів про пенсійну реформу і передав його на розгляд Верховної Рада.
Комітет ВР з питань соціальної політики 10 липня рекомендував парламенту прийняти в першому читанні підготовлений урядом законопроект № 6614 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України про підвищення пенсій" і доопрацювати до другого читання.
Голова ВР Андрій Парубій підкреслив необхідність ухвалення на цій сесій парламенту законопроекту про пенсійну реформу.


Джерело ukr.media
Чому Верховна Рада не поспішає прийняти пенсійну реформу Чому Верховна Рада не поспішає прийняти пенсійну реформу Reviewed by Роман Тороус on 23:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.