Медики розповіли, чому необхідно їсти сало


Він є на столах усіх наших земляків. Цей делікатес є відмінним доповненням до борщу і, як виявилося, дуже корисним продуктом. 
Борщ, часник і шматочок ароматного чорного хліба. Чогось не вистачає в цьому істинно українському наборі продуктів? Звичайно ж, жирного сала з м'ясним прошарком. За цим делікатесом в нашу країну їдуть багато туристів. І, як виявилося, не даремно, адже сало – дуже корисний продукт.
Це підтвердили німецькі вчені, відкривши нові властивості жирної ласощі.
У чому користь сала?
Дослідникам з Мюнхенського університету вдалося довести, що цей продукт допомагає нашому організму швидше переробляти жири і протистоїть утворенню холестеринових бляшок у судинах. Ще сало за рахунок вмісту в ньому кислот позитивно впливає на серцевий м'яз. Наприклад, у його складі є арахідонова кислота, яка є будівельним матеріалом для клітинних мембран і допомагає поліпшити стан міокарда.
Ще одна корисна складова сала – олеїнова кислота. Вона позитивно впливає на серцево-судинну й видільну системи. Вживання продуктів з цією речовиною – відмінна профілактика атеросклерозу.
Цікаве відкриття про сало зробили і канадські медики. Вони стверджують, що цей продукт може допомогти організму позбавитися від токсинів і навіть від радіонуклідів. Тому вживання цього делікатесу для людей, які проживають біля Чорнобильської зони, дуже актуально.
Важливо! Смажене і копчене сало втрачає свої корисні властивості. До того ж, в процесі термічної обробки виділяються шкідливі для людини речовини - канцерогени.
Кому не можна їсти сало?
Цей продукт протипоказаний для людей з хворобами печінки і жовчного міхура, порушення холестеринового обміну.
Всім іншим любителям смачно поїсти потрібно дотримуватися норми вживання сала, щоб не допустити виникнення хвороб і ожиріння.


Джерело ukr.media/
Медики розповіли, чому необхідно їсти сало Медики розповіли, чому необхідно їсти сало Reviewed by Роман Тороус on 11:49 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.