Шахтарі Луганської області страйкують під землею


У Луганській області на шахті імені Капустіна державного підприємства Лисичанськвугілля 70 шахтарів страйкують через невиплату заробітної плати з 2015 року.  Про це повідомив голова Федерації вільних профспілок України Михайло Волинець в Facebook.
«Шахтарі другу добу не виїжджають з шахти: вчора перша зміна шахтарів відмовилася виїжджати з шахти, а інші зміни спускатися. Мета - виплата заборгованості по зарплаті починаючи з 2015 року. Вся перша зміна - бойовики, прохідники під землею, за станом на зараз всього 70 гірників», - написав Волинець. Він додав, що на шахті працюють тільки водовідлив і вентиляція. Трохи згодом Михайло Волинець уточнив, що під землею на шахті ім.Капустіна залишилися 54 гірників: «Вони налаштовані дуже рішуче, вимагають в тому числі і доступу до телеканалів».
За даними Волинця, місячний фонд із зарплати на цій шахті становить 32 млн. грн., а заборгованість становить майже тримісячний фонд (відповідно 96 млн. грн..). «Заборгованість існує і на інших державних шахтах. І якщо до Дня шахтаря заборгованість не погасять, такі страйки неминучі по Україні», - додав Волинець.

Джерело http://replyua.net
Шахтарі Луганської області страйкують під землею Шахтарі Луганської області страйкують під землею Reviewed by Роман Тороус on 05:24 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.