Руденко - Повєткін: у мережі показали, як відреагували в Москві на гімн України


Під час виконання національного гімну України перед боксерським поєдинком між Андрієм Руденком і Олександром Повєткіним, весь державний центральний концертний зал "Росія" встав. Як пишуть уболівальники, жоден із глядачів не став свистіти або якось шуміти в цей момент.
У нас потрясающая публика. Воспитанная. Весь зал сейчас в Москве в Лужниках стоял во время украинского гимна и никто не свистел! 👏🏻


Український блогер Віктор Пузанов і російський економіст Степан Демура побачили в цьому жесті позитивні зрушення в російському суспільстві, незважаючи на активну антиукраїнську пропаганду з боку Кремля.

А вы говорите в РФ одни выродки... Выродки в Кремле, а в стране много нормальных людей. Хочется по крайней мере в это верить. https://twitter.com/sports_boxing/status/881290795390824448 Як повідомляв "Обозреватель", у суботу, 1 липня, український боксер у надважкій вазі Андрій Руденко (34-31-2, 19 КО) програв російському боксерові Олександру Повєткіну (32-31-1, 23 КО) битву за вакантні пояси WBO і WBA одноголосним рішенням суддів. Пізніше з'явилося відео кращих моментів поєдинку.


Джерело https://www.obozrevatel.com
Руденко - Повєткін: у мережі показали, як відреагували в Москві на гімн України Руденко - Повєткін: у мережі показали, як відреагували в Москві на гімн України Reviewed by Роман Тороус on 06:46 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.