Найдорожчий подарунок для лікаря!


Чоловік працює хірургом у лікарні, практикує у кількох приватних клініках і змінами працює в невеликій державної районної лікарні. Як-то в колі із друзями вони розговорилися про роботу, а потім мова зайшла про те, хто які подарунки по службі отримував.
Черга дійшла до мого друга, і він розповів свою історію.
Було йому тоді 28 років. Привели до нього на огляд в державну лікарню дівчинку 6 років — впала на руку, сильний забій. Подивився знімок — тріщин немає, переломів немає, все в порядку. Але у дівчинки вроджений дефект кисті: практично не рухається і в трохи зігнутому стані, тільки пальцями трохи ворушить. Батьки сказали, що їм пропонували операцію, але гарантій на результат не давали, та грошей у них теж не дуже багато.
Один мій тоді був молодим хірургом, випадок для нього був цікавий, каже, перед очима вже була операція, як і що можна зібрати і т. п. Він попросив батьків зробити обстеження, а потім прийти до нього в приватну клініку.
І ось після кількох оглядів і консультацій з іншими лікарями він уже був упевнений, що зможе допомогти дівчинці, і домовився з директором клініки. Викликав батьків і пояснив, що зробить операцію безкоштовно, але потім треба буде пройти фізіотерапію в іншій клініці, де зроблять все необхідне за символічну плату.
Батьки сумнівалися і весь час запитували, а раптом стане ще гірше і які є гарантії.
— Я вам чесно скажу, — сказав лікар, — піаністкою або тенісисткою вона ніколи не стане, але рука стане прямою і дівчинка зможе нормально тримати руку, повноцінно нею рухати, писати.
Тут голос подала дівчинка:
— Доктор, а малювати я зможу? Я дуже хочу малювати.
Мати розплакалася, притиснувши до себе дівчинку, а батько тільки опустив очі й кивнув до лікаря.
— А через рік, — сказав нам друг, — я отримав найдорожчий подарунок, який коли-небудь мені дарували. До мене на роботу прийшла ця дівчинка разом з батьками і подарувала малюнок, який вона намалювала спеціально для мене.
І він показав нам на телефоні фотографію дитячого малюнка: величезна різнобарвна квітка, не відкритий біологами, а внизу кострубатим дитячим почерком друкованими літерами написано: «Спасибі, лікарю!»


Джерело ukr.media/
Найдорожчий подарунок для лікаря! Найдорожчий подарунок для лікаря! Reviewed by Роман Тороус on 03:33 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.