Успенський піст: календар харчування на кожен день


Успенський піст 2017 року триває лише два тижні: з 14 по 27 серпня. Він вважається таким же строгим, як і Великий піст. Ми зібрали календар харчування на кожен день, що можна їсти в Успенський піст.
Харчування в Успенський піст по днях
Понеділок, середа і п'ятниця
Дотримуйтеся сухоїдіння, іншими словами дозволено вживати їжу без термічної обробки, без додавання великої кількості спецій, рослинної олії.
Заборонено їсти м'ясо і рибу.
Вівторок і середа
У ці дні Успенського посту можна вживати гарячу їжу.
Субота і неділя
До раціону можна додавати рослинну олію та вживати небагато сухого червоного вина (воно вважається рослинним продуктом).
На період Успенського посту випадає кілька свят, один з яких Медовий Спас, який святкують 14 серпня. У цей день прийнято приносити до церкви мед та мак для освячення. У це свято допускається вживати у їжу плоди нового врожаю.
На Яблучний Спас, якій святкують 19 серпня, після освячення в церкві плодів їх можна їсти сирими і готувати з них різні страви.
Закінчується Успенський піст святом Успіння Богородиці 28 серпня. У цей день можна вживати страви з риби. Якщо ж Успіння випадає на середу або п'ятницю, то виходити з посту можна тільки на наступний день.

Джерело: 24 Канал
Успенський піст: календар харчування на кожен день Успенський піст: календар харчування на кожен день Reviewed by Роман Тороус on 05:27 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.