МЗС: Польща робить недружній крок, розмістивши у паспорті картинку зі Львова"Послу вручили ноту, в якій висловлюється рішучий протест щодо намірів польського Міністерства внутрішніх справ і адміністрації розмістити на сторінках нового паспорта Польщі зображення каплиці-ротонди, розташованої на території Польських військових поховань на Личаківському кладовищі у місті Львів", - розповіла речниця МЗС Мар’яна Бец.
Київ розглядає такі дії Варшави, як недружній крок.
"Україна розглядає такі наміри як недружній крок, що негативно впливає на розвиток стратегічного українсько-польського партнерства", - додала Беца.
Вона заявила, що історики повинні оцінювати історичні події і обидвом сторонам необхідно утримуватись від "політизації окремих історичних фактів, що шкодили б розвитку взаємовигідного стратегічного партнерства між Україною та Польщею".
У відповідь, МЗС Литви викликало тимчасового посла Польщі через імовірність появи в нових польських паспортах зображення вільнюських Святих воріт (Ворота Світанку або Остра брама).

Джерело ukr.media
МЗС: Польща робить недружній крок, розмістивши у паспорті картинку зі Львова МЗС: Польща робить недружній крок, розмістивши у паспорті картинку зі Львова Reviewed by Роман Тороус on 23:06 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.