Бенгальська тигриця із Запоріжжя спростувала висновки вчених світу


У Запорізькій області в приватному зоопарку «Сафарі», що знаходиться біля Бердянська, народилися білі бенгальські тигренята. Їх самка стала справжньою сенсацією в світі вчених, адже народила другий рік поспіль, тоді як раніше вважалося, що цей вид тигрів призводить потомство набагато рідше.
Новину повідомляє «Преса України».
Це винятковий випадок, адже рік тому Азіра вперше народила тигренят, і загальновідомо, що тигри призводять потомство лише раз в три роки. За словами власника зоопарку Ігоря Кальченка, у тигриці почалися пологи 7 серпня, вони тривали 5 годин.
«Рік тому у Азіри народилося троє малюків. Тепер вчені мають переписувати енциклопедії, адже наша матуся перекреслила всі відомі раніше факти і народила вдруге поспіль», - розповів Ігор Кальченко. 
Нагадаємо, білих бенгальських тигрів в світі залишилося всього лише близько 200 особин і відновлення їх популяції в природі вважається неможливим, адже всі представники цього виду, розмножуючись в неволі, є родичами.

Джерело http://uapress.info
Бенгальська тигриця із Запоріжжя спростувала висновки вчених світу Бенгальська тигриця із Запоріжжя спростувала висновки вчених світу Reviewed by Роман Тороус on 21:30 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.