Саакашвілі телефоном розповів деталі свого видворення з України


Екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, який наразі перебуває у Варшаві, розповів подробиці свого видворення з території України.
Про це він сказав телефоном Давиду Сакварелідзе, інформує офіційна сторінка Саакашвілі у Facebook.
"В кафе увірвались, посадили в бус. Вони намагались закрити мені очі, зав'язати руки", – зазначив Міхеїл Саакашвілі.
Після цього політика повезли до аеропорту "Бориспіль".
Висадили в Борисполі, потім підігнали літак, скрутили руки та грубо посадили на нього,
– зазначив політик.
Він заявив, що нас (український народ, – 24) постійно розводять. Саакашвілі підтвердив, що кримінальна справа, яку нібито відкрили проти нього, це "повна фальш".
"Путін і Порошенко та Іванішвілі хочуть від мене позбутись. Нам треба спокійно реагувати на їх слабість, реагувати силою духу. Це не президент і не мужчина, це підлий барига який хоче занапастити Україну. Це все показує наскільки вони слабкі. Ми обов’язково їх переможемо", – підсумував Саакашвілі.
До слова, з Борисполя вилетів неопізнаний літак.
У чому звинувачують Саакашвілі? У липні 2017 року Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. За офіційними даними – через те, що він нібито вказав неправдиву інформацію під час заповнення документів на отримання українського паспорта, за неофіційними – через конфлікт з Порошенком. В той момент Саакашвілі перебував за кордоном.
10 вересня 2017 року відбувся так званий "прорив" Саакашвілі через польсько-український кордон, коли лідер "Руху нових сил" за підтримки активістів повернувся в Україну без проходження прикордонного контролю. Саакашвілі просив Міграційну службу про надання йому статусу біженця. Однак і ДМС, і згодом Окружний адміністративний суд Києва та Київський апеляційний адміністративний суд відмовили йому в цьому.
У грудні 2017 року в ГПУ заявили, що Саакашвілі підозрюють у змові з олігархом часів Януковича – Курченком – з метою держперевороту.
12 січня екс-губернатора Одещини видворили з території України.
Видворення Саакашвілі в Польщу – це…
Правильне рішення влади, Саакашвілі не українець
Велика помилка, Захід засудить такі дії
Це замало, треба було депортувати його в Грузію
Це ганебно, треба повернути йому українське громадянство
Ваш варіант (пишіть у коментарях)

Джерело: 24 Канал
Саакашвілі телефоном розповів деталі свого видворення з України Саакашвілі телефоном розповів деталі свого видворення з України Reviewed by Роман Тороус on 09:21 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.