Вчені підрахували, скільки людей вбило селфі


За 2014-2016 роки через селфі загинуло 127 людей. Вчені визначили, що кількість смертей через трагічні випадки фотографування себе щороку зростає. 
Про це говорять спеціалісти з Університету Карнегі-Меллона у Піттсбурзі, пише Вокруг света. У 2014 році через селфі загинуло 15 людей, у 2015 році – 39, а у 2016 році – 73.
 Найбільше випадків смертей, які можна було б уникнути, не роблячи селфі, за два роки сталося в Індії – 76. 
На другому місці за кількістю загиблих – Пакістан (9 смертей), а третьому – США (8 смертей). Відзначається, що люди заради яскравої фотографії готові ризикувати своїм життям. Деякі випадки закінчуються трагічно. 
Серед найпоширеніших смертей – це падіння з висоти, на вершині якої люди хочуть зробити селфі.

Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2016/11/17/213442-vcheni-pidrahuvaly-skilky-lyudey-vbylo-selfi
Вчені підрахували, скільки людей вбило селфі Вчені підрахували, скільки людей вбило селфі Reviewed by Світові вісті on 11:06 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.