Візовий режим з РФ: Парубій своїми словами вибив з колії! Такого від нього не сподівались!


Для введення візового режиму з Росією потрібно спочатку провести політичні консультації у Верховній Раді та узгодити відповідний законопроект з усіма фракціями. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій, – передає Корупція Інфо


"Що є важливим у цій ініціативі? Щоб, голосуючи за неї, була тверда впевненість, що буде більшість у залі. Тому що неуспіх у голосуванні цього питання матиме дуже негативний зовнішній резонанс. Ви пам'ятаєте: коли я попередній раз поставив це питання на порядок денний, найбільша фракція парламенту вранці на засіданні дала інформацію, що не голосуватиме", – сказав він.
"Очевидно, що ми повинні завершити політичні консультації перед тим, як це питання поставити на порядок денний. Дуже важливо, щоб він був позитивним і щоб він набрав більшість у залі", – заявив Парубій.
Раніше парламентська фракція "Народний фронт" запропонувала розглянути на поточному тижні законопроект про введення візового режиму з Росією.

Джерело http://korupciya.com
Візовий режим з РФ: Парубій своїми словами вибив з колії! Такого від нього не сподівались! Візовий режим з РФ: Парубій своїми словами вибив з колії! Такого від нього не сподівались! Reviewed by Роман Тороус on 01:05 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.