УВАГА!!! Вводять кардинальні зміни на телебаченні, це торкнеться кожного українця


Заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Григорій Шверк заявив, що Верховна Рада з великою ймовірністю уже 23 травня підтримає законопроект про введення мовних квот на українському телебаченні, передаєКорупція.Інфо
"Це законопроект, який проходив через наш комітет, ми його практично одноголосно підтримали. І з великою ймовірністю він буде винесений у зал і за нього є голоси" – повідомив народний депутат.
Шверк зазначив, що законопроект є результатом компромісу, оскільки його розробляли і ті люди, які хотіли 100% квоти на ТБ, так і ті, хто виступав проти подібних обмежень.
За його словами, проект передбачає 75% україномовних квот для загальнонаціональних каналів і 50% – для регіональних.
"Моніторинг після першого освітлення показав, що на сьогодні відсотків 70 каналів уже виконують цю цифру, і ще відсотків 20 знаходяться дуже близько до неї. І тільки два канали: "Інтер" і "Україна", мають 25-30% української мови. Ось цим двом каналам і буде найважче це виконати" – наголосив Шверк.
Заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення також звернув увагу на те, що за невиконання закону про квоти телеканалам загрожують штрафи у розмірі 5% від ліцензійного збору. Якщо триватимуть порушення, то може дійти до звернення в суд про анулювання ліцензії.

Джерело http://korupciya.com
УВАГА!!! Вводять кардинальні зміни на телебаченні, це торкнеться кожного українця УВАГА!!! Вводять кардинальні зміни на телебаченні, це торкнеться кожного українця Reviewed by Роман Тороус on 09:24 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.