Що вони витворяють? Невідомий факт про пенсії, який підняв бурю невдоволення! Як тепер жити?


Стало відомо, що розмір українських пенсій може суттєво відрізнятися навіть за умови однакового стажу в різних людей.Про це повідомляє Politeka з посиланням на прес-службу Кабміну, – передає Корупція Інфо

Повышение пенсионного возраста: сколько украинцев пострадает
Зокрема, деякі українці, які виходили на пенсію за наявності однакового трудового стажу і зарплати, можуть отримувати пенсії, розмір яких відрізняється більш ніж удвічі.
Це пов’язано з тим, що протягом п’яти років в Україні не відбувалося осучаснення пенсій.
“Зараз розмір пенсій за однакової кількості років страхового стажу та заробітку може відрізнятися в 2,5 раза. Оскільки середня заробітна плата, яка застосовується при обчисленні пенсій, збільшувалась, а самі пенсії не переглядались. Уряд пропонує це виправити”, – повідомили в Кабміні.
Як уже повідомляла Politeka, пенсійна реформа в Україні призведе до того, що кількість українців, які щороку виходитимуть на пенсію, значно скоротиться.
Усього через десять років на пенсію виходитимуть українці, які мають не менш як 35 років офіційного трудового стажу.

Джерело http://korupciya.com
Що вони витворяють? Невідомий факт про пенсії, який підняв бурю невдоволення! Як тепер жити? Що вони витворяють? Невідомий факт про пенсії, який підняв бурю невдоволення! Як тепер жити? Reviewed by Роман Тороус on 00:52 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.