Людство повинно почати міграцію з Землі в найближчі 30 років – ХокінгВідомий учений Стівен Хокінг заявив про те, що людство повинно почати міграцію з Землі в найближчі 30 років для того, щоб уникнути загроз, які несуть з собою перенаселення і зміни клімату.
За словами Хокінга, знищення планети це всього лише питання часу. "Я переконаний, що нам необхідно залишити Землю, оскільки вона стає занадто маленькою для нас, наші фізичні ресурси зникають з лякаючою швидкістю. Ми принесли нашій планеті подарунок у вигляді змін клімату, підвищення температури, зникнення полярних шапок, вирубки лісів і зникнення видів тварин", - заявив учений.
За його словами, коли в минулому людство стикалося з подібними проблемами, воно шукало нові регіони для колонізації.
Хокінг підкреслює, що найбільш сприятливими місцями для створення колоній є Місяць і Марс. При цьому, створити базу на Місяці можна вже протягом 30 років, а на Марсі – 50. Крім того, він розглядає можливість колонізації за межами Сонячної системи, в системі Альфа Центавра, де може існувати придатна для життя планета Proxima B.

Джерело https://ukr.media
Людство повинно почати міграцію з Землі в найближчі 30 років – Хокінг Людство повинно почати міграцію з Землі в найближчі 30 років – Хокінг Reviewed by Роман Тороус on 08:07 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.