Наливайченко підтримав Садового


Центральна влада повинна допомогти Львову вирішити екологічну проблему, а не топити місто в смітті.
Таку заяву зробив Лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко під час візиту до Львова, повідомляє прес-служба політика.
"Львів'яни не повинні бути заручниками політичного сміття. Чистий Львів – це питання національної безпеки і відповідальність президента", – сказав Наливайченко.
Він додав, що ситуація у місті є вкрай загрозливою і зазначив, що особливо страждають «спальні» масиви.
Я мав можливість в цьому переконатися особисто, перебуваючи у Львові. Відсутність потужностей для вивозу і утилізації сміття є великим недоліком в роботі місцевої влади. Але це не означає, що проблему треба перетворювати в політичну, стискаючи політичну петлю на шиї Андрія Садового та екологічну – на шиї львів'ян,
– вважає Наливайченко.
Також він закликав президента, прем'єра і мера Львова негайно провести відкриту для громадськості і преси зустріч для вирішення проблеми зі сміттям заради здоров'я львів'ян, оскільки проблема набула загальнодержавного значення.
Нагадаємо, в понеділок, 12 червня, львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Відповідне звернення надіслали до уряду, РНБО, президента та Львівської обласної держадміністрації.
За даними львівської мерії, кількість невивезеного сміття у міста сягнула критичного рівня, оскільки навколишні полігони ТПВ відмовляються приймати львівські сміттєвози. За останні дні також все частішими стали перекриття вулиць мешканцями, які таким чином протестують проти невивезення сміття з-під їхніх будинків.

Джерело http://24tv.ua
Наливайченко підтримав Садового Наливайченко підтримав Садового Reviewed by Роман Тороус on 14:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.