Зниклого бійця АТО Максима Бачинського знайшли мертвим на залізничному перегоні


Максима Бачинського останній раз бачили на жд/вокзалі в Одесі. Він прийшов у волонтерський куточок. Дівчина, яка в той день чергувала зізналася, що боєць у розмові згадував про конфлікт.
Після цього Бачинський сів у поїзд Одеса-Константинівка і після цього зв'язок з ним обірвався, більше голос АТОшника ніхто так і не почув
Через кілька днів після зникнення Максима Бачинського його тіло знайшли на перегоні Вільногірськ–Верхівцеве біля села Дубове.
Ось що розповіли знайомі трагічно загиблого бійця 25 окремої повітрянодесантної бригади з Дніпра.
З'ясувалося, що Максим мав пролікуватися в одному з одеських санаторіїв, куди і попрямував для лікування. Однак через день боєць прийняв рішення повернутися додому.
Бачинський пояснив своє рішення тим, що з одним з відпочивальників з проросійськими поглядами у нього виник конфлікт. Передбачається, що у бійці міг виникнути скандал з якимись пасажирами поїзда на ґрунті різних поглядів на конфлікт в окупованому Донбасі, і Бачинського просто викинули з поїзда.
Слідчі також розглядають версію суїциду, який стався у неконтрольованому стані.
Друзі загиблого бійця запевняють, що Максим не міг вчинити таке. Він вів здоровий спосіб життя, був віруючою людиною.
Додамо, що випадки загибелі бійців АТО стали набирати загрозливих обертів.

Джерело ukr.media
Зниклого бійця АТО Максима Бачинського знайшли мертвим на залізничному перегоні Зниклого  бійця АТО Максима Бачинського знайшли мертвим на залізничному перегоні Reviewed by Роман Тороус on 00:16 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.