Порошенко vs Тимошенко: українці озвучили, кого хочуть бачити новим президентом


Більшість українців вважають, що Україна перебуває в стані хаосу і розвалу
Про це свідчать дані дослідження соціологічної групи "Рейтинг".
Так, переважна більшість українців – 85%, вважають, що Україна перебуває у стані хаосу, а три чверті переконані, що наша країна в стані розвалу.
При цьому більшість опитаних заявили, що за останній рік стали жити гірше, зокрема, із-за величезних тарифів.
На думку 65% опитаних найголовнішою причиною того соціально-економічного стану, в якому зараз перебуває країна, є непрофесіоналізм і корупція чинної влади.
Крім того більше половини українців виступають за розпуск парламенту і проведення позачергових парламентських і президентських виборів. При цьому перше місце в президентському рейтингу, згідно з дослідженням, займає Юлія Тимошенко. А в парламентському рейтингу лідирує її партія "Батьківщина".
Опитування було проведено серед населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%. Терміни проведення: 19-25 травня 2017 року.

Джерело https://ukr.media
Порошенко vs Тимошенко: українці озвучили, кого хочуть бачити новим президентом Порошенко vs Тимошенко: українці озвучили, кого хочуть бачити новим президентом Reviewed by Роман Тороус on 11:31 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.