Погодний армагедон: в Криму шквальні грози та град, частина населення – без світла


Через сильні зливи та град в окупованому Криму багато населених пунктів залишилися без світла, а на автомобільних дорогах – утворилися довгі затори.
Як повідомляє "РИА Новости. Крим", протягом 4 липня на півострові зафіксували 26 аварійних відключень. Наймасовіше відключення електроенергії було зафіксовано в Джанкойському районі – там виявилися знеструмлені одразу 29 населених пунктів.
Відключення світла через негоду були зафіксовані і в деяких районах Армянська, Сімферополя, Бахчисараю, а також в Червоногвардійському, Першотравневому і Бахчисарайському районах.
Очевидці викладають фотографії та інших погодних катаклізмів – так, в Балаклаві і Поповці в першій половині дня пройшов град.Крім того, через сильну зливу на автодорогах і в деяких районах Криму утворилися затори. Більш того, проливний дощ спровокував ряд незначних ДТП на трасах і в Севастополі.

Джерело http://24tv.ua
Погодний армагедон: в Криму шквальні грози та град, частина населення – без світла Погодний армагедон: в Криму шквальні грози та град, частина населення – без світла Reviewed by Світові вісті on 12:05 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.