Шевцова припустила, якими можуть бути результати зустрічі Трампа та Путіна


Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп може зважитися на залучення своєї країни до процесу врегулювання ситуації на Донбасі.
Таку думку висловила російський політолог, доктор історичних наук Лілія Шевцова, повідомляє УНІАН.
"Цей саміт (зустріч Путіна і Трампа, – 24) не зможе стати реальним кроком у врегулюванні на Донбасі. Для цього потрібне розуміння американською стороною того, що в цьому напрямку потрібно зробити. І потрібна готовність Кремля піти в цьому напрямку. Поки цих умов немає в наявності", – сказала Шевоца.
Політолог зазначила, що при цьому Трамп може зважитися на включення Америки до процесу врегулювання ситуації на Донбасі. На її думку, це може відбутися, наприклад, на рівні американського представника, який гратиме роль Вікторії Нуланд.
Але при цьому, за словами Шевцової, американській стороні необхідно буде узгоджувати свою позицію з Києвом і двома гарантами Мінської угоди – Берліном і Парижем.
У будь-якому випадку, перехід Вашингтона від позиції байдужості до позиції залученості, думаю, буде позитивним кроком,
– наголосила політолог.
Нагадаємо, Володимир Путін і Дональд Трамп зустрінуться 7 липня у німецькому Гамбурзі на саміті G20.
CNN з посиланням на власні джерела у Білому домі повідомило, про що під час першої своєї зустрічі з Путіним Дональд Трамп планує підняти питання України та Сирії.

Джерело http://24tv.ua
Шевцова припустила, якими можуть бути результати зустрічі Трампа та Путіна Шевцова припустила, якими можуть бути результати зустрічі Трампа та Путіна Reviewed by Роман Тороус on 11:46 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.