Важливо!!! Кабмін має намір ввести нову абонплату! Нізащо не здогадаєтесь, за що ЩЕ прийдеться платити гроші!


Кабінет міністрів має намір ввести для облгазів абонплату за користування газорозподільними мережами. Про це на своїй сторінці в Facebook написав віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон


За його словами відповідний законопроект схвалив профільний урядовий комітет. “Щойно урядовий Комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності схвалив законопроект, який покликаний навести лад у питанні використання газорозподільних мереж в Україні”, – написав Кістіон.
За словами віце-прем’єра, в законопроекті враховані зауваження парламентаріїв. Кістіон пояснив, що цим актом вносяться зміни в три діючі закони України: про трубопровідний транспорт, ринок природного газу та управління об’єктами державної власності.
На думку Кістіона, оскільки більшість ГРС належить державі, приватні компанії користуються ними безкоштовно, що неприпустимо.

Джерело http://korupciya.com
Важливо!!! Кабмін має намір ввести нову абонплату! Нізащо не здогадаєтесь, за що ЩЕ прийдеться платити гроші! Важливо!!! Кабмін має намір ввести нову абонплату! Нізащо не здогадаєтесь, за що ЩЕ прийдеться платити гроші! Reviewed by Світові вісті on 23:56 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.