18 лютого Прощена Неділя - 5 справ, які необхідно зробити в цей день!Безгрішних людей не буває. Всі ми іноді робимо не по совісті. Наші вчинки можуть приводити до неприємних наслідків. Саме в цей день прийнято каятися і просити вибачення один у одного
18 лютого всі ми будемо відзначати світле свято Прощеної Неділі. Саме після нього починається Великий піст. На цей день зазвичай припадає і кінець Масляної.
Безгрішних людей не буває. Всі ми іноді робимо не по совісті. Наші вчинки можуть приводити до неприємних наслідків. Саме в цей день прийнято каятися і просити вибачення один у одного.
Однак, сенс Прощеної Неділі полягає не тільки в тому, щоб попросити прощення у оточуючих за скоєне, але також і вміти прощати кривдників, відпускати ситуацію. Не можна просити вибачення у оточуючих, якщо ви не каєтеся у своєму вчинку. Адже тільки щиросерде покаяння може позбавити вас від зла і негативу.
Постарайтеся провести цей день без сміття з оточуючими. А якщо хтось стане просити пробачення у вас , то необхідно знайти в собі сили для прощення і сказати «Бог простить, і я прощаю». Адже навчившись прощати і позбавлятися від образ, ми можемо змінити своє життя на краще.
Ось, що необхідно зробити в цей день:
Відвідати храм. В цей день проходить особливе богослужіння. Воно допоможе вам очистити свою душу від гріхів. Постарайтеся потрапити на сповідь у цей день.
Попросіть пробачення у близьких.Зовсім не обов'язково перераховувати всі свої косяки. Можна просто сказати «Прости мене». Але чинити так слід лише в тому випадку, якщо ви дійсно шкодуєте про скоєне.
Пробачити кривдників.Так, є речі, які складно забути, але відмовити прощення в цей день — гріховно. Постарайтеся відпустити минуле і пробачити людини.
Проведіть час у колі близьких людей.18 лютого відзначається також і кінець масляної. Це свято супроводжується масовими гуляннями. Однак постарайтеся провести вечір у колі своїх рідних і близьких. Почастуєтесь стравами, випічкою, а також млинцями.
Попросіть вибачення у покійних родичів. Не забудьте під час молитви попросити вибачення і пішли в світ інший родичів. Це заспокоїть їх душі і зніме тягар з вашою.

Джерело ukr.media
18 лютого Прощена Неділя - 5 справ, які необхідно зробити в цей день! 18 лютого Прощена Неділя - 5 справ, які необхідно зробити в цей день! Reviewed by Роман Тороус on 08:21 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.