Насіння цього плоду в 100 разів корисніше самого плоду. Стародавній індійський рецепт від каменів у нирках


Цікаво хто до цього додумався. Уявіть тільки, замість того щоб викидати кісточку хтось вирішив її використовувати. І не помилився
Насіння плоду авокадо
Дивлячись на цю величезну кісточку і в голову не приходить що з нею можна робити ще щось крім того, як використовувати замість молотка. Або, наприклад, посадити в городі і чекати поки насіннячко проросте.
У кісточки авокадо досить специфічний гіркий смак, а все з-за того, що в ній міститься величезна кількість поліфенолів природного походження – танінів.
Але не дивлячись на гіркий смак, кісточка авокадо містить у собі більше калію і фосфору ніж плодова м'якоть. Щоб без побічних впливів використовувати кісточку, необхідно попередньо очистити її від коричневої плівки і висушити і розтерти насіння. Порошок можна додавати, як в напої, так і в їжу.
Ось чим може допомогти вживання кісточок авокадо:
Багате джерело антиоксидантів
Відомий факт, що в плодовій м'якоті даного плоду висока концентрація антиоксидантів, але не багато хто знає, що кісточки авокадо так само містять високу кількість даної речовини.
Кісточки авокадо дуже корисні при отруєнні
Насіння авокадо несуть величезну користь і для поліпшення травлення. Ще древні індіанці користувалися насінням авокадо, як засобом для лікування харчових розладів.
Лікування пухлин
З-за наявності флавонола у складі насіння продукту, авокадо блокує деякі злоякісні клітини в організмі. Це так само і підтвердили вчені з США, що проводили випробування на мишах, і довели протипухлинні властивості кісточок авокадо.
Природний антибіотик
Бразильськими вченими було доведено: екстракт з насіння авокадо здатний вразити грибкові інфекції, такі як кандидоз (молочниця) або вірусні захворювання (жовта лихоманка).
Так само масла з екстрактами кісточок авокадо можуть допомогти при боротьбі з висипом вугрів, лупи та інших запаленнях на шкірі обличчя і голови.
Нижче ми розповімо вам рецепт від каменів і нирок у жовчному міхурі:
Нам знадобиться:
· 1 велика кісточка авокадо
· 250 мл кип'яченої води
Після очищення насіння від коричневої плівки, кісточку потрібно висушити і подрібнити у блендері, попередньо розрізавши насіннячко. Порошок слід розвести в 250 мл води. Приймати напій слід не частіше 1 разу на день, після консультації з лікарем.

Джерело ukr.media
Насіння цього плоду в 100 разів корисніше самого плоду. Стародавній індійський рецепт від каменів у нирках Насіння цього плоду в 100 разів корисніше самого плоду. Стародавній індійський рецепт від каменів у нирках Reviewed by Роман Тороус on 12:14 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.