“Офіційна цифра – брехня”: В Мережі з’явилось відео з цвинтаря, де хоронили загиблих в Кемерово


На кладовищі в Кемерово є свіжі поховання, які легко визначити по датах на хрестах
У Мережі з’явилося відео з кладовища в Кемерово, де ховали загиблих внаслідок жахливої ​​пожежі в торговому центрі «Зимова вишня».
За словами автора відео, кількість нових могил дуже відрізняється від офіційних цифр загиблих у пожежі. Кількість поховань набагато більша.
«Кількість загиблих в ТЦ «Зимова вишня» можна порахувати за кількістю свіжих могил на кемеровському кладовищі, і на кладовищах найближчих населених пунктів, з датою смерті 25.03.2018»
«Офіційна цифра загиблих 64 людини – це брехня. Тільки на одному кладовищі близько 150 свіжих могил», – повідомляє він.
Через три дні після пожежі в торговому центрі «Зимова вишня», де, за офіційними даними, загинули не менше 64 людей, в Кемерово почалися похорони. Багатьох загиблих при цьому ще не впізнали: як повідомили їх родичам в МНС, останки тіл 37 осіб доведеться везти в Москву на експертизу, яка може зайняти до трьох тижнів.
Нагадаємо, 25 березня в центрі російського Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр «Зимова вишня». Загорілися три з чотирьох поверхів будівлі, займання почалося на 4-му поверсі будівлі.
У МНС РФ доповіли, що дах торгового центру повністю завалилася. Всеросійський союз страховиків оцінив збиток від пожежі в три мільярди рублів.
Трагедія в Кемерові викликала величезний резонанс серед звичайних росіян, які не розуміють, чому влада мовчить про реальні наслідки пожежі.
У соцмережах активно обговорюють пожежу, яка, за офіційними даними, забрала життя 64 людей. Люди скаржаться на те, що від них цинічно приховують інформацію про трагедію.

Джерело korupciya.com/
“Офіційна цифра – брехня”: В Мережі з’явилось відео з цвинтаря, де хоронили загиблих в Кемерово “Офіційна цифра – брехня”: В Мережі з’явилось відео з цвинтаря, де хоронили загиблих в Кемерово Reviewed by Роман Тороус on 09:51 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.