“Зачистити територію за 3 дні”: Жданов озвучив неймовірний план звільнення Донбасу


Україна здатна повернути окуповані території Луганської та Донецької областей військовим шляхом у найкоротші терміни з мінімальними втратами, питання лише в наявності політичної волі у керівництва країни.
Таку думку “Обозревателю” висловив військовий експерт Олег Жданов.
На його думку, щоб відновити територіальну цілісність, Україні, перш за все, слід зайняти “найжорстокішу позицію у дипломатичному плані”. “Треба тиснути на Росію, але для цього треба назвати війну війною, визнати збройний конфлікт, щоб оголосити Росію агресором. Тоді дипломатія буде на нашій стороні”, – сказав експерт.
Другий крок – істотне посилення армії, “її структурування, переозброєння, навчання”, – продовжив Жданов.
За його оцінками, “коли вздовж лінії зіткнення буде стояти потужна армія, здатна за 3-4 дні зачистити цю територію, тоді питання повернення буде риторичним питанням. Тільки команда “Вперед!” – і все”.
“Буде досить самого факту присутності такої армії на лінії розмежування?” – запитав “Обозреватель”. “Звичайно!” – підтвердив експерт.
Він додав, що замість ескалації військових дії можна “запустити Сили спеціальних операцій і провести пару успішних заходів на території противника” з тим, щоб, наприклад, “привезти Захарченка та Плотницького до Києва”. Крім того, можна “пустити пару ешелонів з російською технікою під укіс”, – запропонував він.
Таким чином, “можна з мінімальними втратами військовим шляхом забезпечити звільнення окупованих територій. Питання політичної волі: чи збираємося ми повертати ці території чи ні?” – зауважив Жданов.
Як писав “Обозреватель”, раніше російський телеведучий-емігрант Дмитро Запольський висловив думку: президент Росії буде змушений “відступити з Донбасу” в разі продовження Україною повної блокади окупованих територій.

Джерело http://goruzont.blogspot.com/
“Зачистити територію за 3 дні”: Жданов озвучив неймовірний план звільнення Донбасу “Зачистити територію за 3 дні”: Жданов озвучив неймовірний план звільнення Донбасу Reviewed by Роман Тороус on 09:34 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.