В Україні завтра стартує основна сесія ЗНОВ Україні завтра, 23 травня, розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)
Згідно з повідомленням, стартує ЗНО тестуванням з української мови та літератури.
Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.
Вхід учасників до пунктів тестування буде відбуватися при наявності сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
При цьому наголошується, що в разі пред'явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО допущений не буде.
"На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. Результат виконання тесту буде зарахований випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації", - наголошується в повідомленні.
Уся сертифікаційна робота складається з трьох частин:
Частина 1 ("Українська мова") містить 33 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання записуються у бланку відповідей А.
Частина 2 ("Українська література") містить 24 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання записуються у бланку відповідей А.
Частина 3 ("Власне висловлення") містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записується в бланку відповідей Б.
Результат виконання завдань частини 1 і 3 зараховується як державна підсумкова атестація. Результат виконання всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому у вищі навчальні заклади.
Нагадаємо, в травні також заплановано ЗНО з іспанської, німецької, французької, англійської мови та математики, а ЗНО з інших предметів пройде з 2 по 16 червня.

Джерело https://ukr.media
В Україні завтра стартує основна сесія ЗНО В Україні завтра стартує основна сесія ЗНО Reviewed by Роман Тороус on 11:54 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.