"ТО ВСЕ Х***НЯ ЯКАСЬ"- ВІДОМА УКРАЇНСЬКА СПІВАЧКА ПРИНИЗИЛА МАЙЖЕ УВЕСЬ ШОУ-БІЗ


Краще пишіть музику: Приходько розкритикувала пафос у шоу-бізнесі
Співачка зазначила, що головне для кожного артиста - писати музику, а не ділитися нецікавими фактами зі свого особистого життя 
Більшість зірок не уявляють свого життя без щоденного відеоблогу. Розповідають буквально про найменші дрібниці – від концертної діяльності до походу за покупками. Виключенням стала українська співачка Анастасія Приходько.
На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала звернення до прихильників, де пояснила, чому так мало ділиться подробицями із власного життя.
"Багато хто запитує, чому я не веду ніяких блогів. Напевно тому, що для мене це не цікаво: розповідати, як худне моя дупа, чи як я підтягнулася після пологів і годування груддю…", - зазначила вона.
На її думку, кожен артист повинен залишатися собою за будь-яких умов і пам'ятати, що головне його завдання: писати тексти та виконувати пісні, а не ділитися фактами сумнівної важливості.
"Напевне, я музикант у першу чергу: розповідаю про музику…це для мене головне. А то все х**ня якась", - додала співачка.

Джерело http://goruzont.blogspot.com/
"ТО ВСЕ Х***НЯ ЯКАСЬ"- ВІДОМА УКРАЇНСЬКА СПІВАЧКА ПРИНИЗИЛА МАЙЖЕ УВЕСЬ ШОУ-БІЗ "ТО ВСЕ Х***НЯ ЯКАСЬ"- ВІДОМА УКРАЇНСЬКА СПІВАЧКА ПРИНИЗИЛА МАЙЖЕ УВЕСЬ ШОУ-БІЗ Reviewed by Роман Тороус on 13:18 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.