ВАЖЛИВО!!! Названо дві версії причини аварії на Хмельниччині! Такого розвитку подій не чекав НІХТО!


Про це повідомив голова наглядової ради "Укрзалізниці" Євген Кравцов, який перебуває на місці аварії, із посиланням на прес-службу залізничного відомства, – передає Корупція Інфо


"Наразі розглядаються дві версії. Перша – грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме проїзд на заборонений сигнал. Друга – хибні дії чергової зі станції, яка надала невірні інструкції машиністу локомотива", – зазначив Євген Кравцов.
Також голова наглядової ради повідомив, що усі пасажири були застраховані та отримають відповідні компенсації, а Укрзалізниця візьме на себе витрати на лікування постраждалих.
Пасажири, що перебували в поїзді, доставлені до місця призначення. Нагадаємо, 27 травня о 5:55 годині на ст. Нігин Хмельницької області сталося зіткнення пасажирського поїзда №139 Кам'янець-Подільський з маневровим локомотивом вантажного поїзда. Внаслідок цієї транспортної події стався схід одного пасажирського вагона та локомотива. Легких травм зазнали 6 пасажирів, 4 з них діти.

Джерело http://korupciya.com
ВАЖЛИВО!!! Названо дві версії причини аварії на Хмельниччині! Такого розвитку подій не чекав НІХТО! ВАЖЛИВО!!! Названо дві версії причини аварії на Хмельниччині! Такого розвитку подій не чекав НІХТО! Reviewed by Роман Тороус on 13:14 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.