Шокуюче пророцтво від Афонських старців для України: все зміниться, погано жити нам залишилося…


«Погано жити українцям залишилось рівно 4 роки» – старці з Афону, передаєКорупція.Інфо


Старці з Афону зазначили, що вони з гори спостерігають грандіозну подію – становлення України як держави. Ми живемо в переломну епоху для України, кажуть старці. Можливо, відбувається відтворення Нової Київської Русі, яка ніколи не помре: про це говорить гімн й, звичайно, герб у вигляді пікіруючого сокола на видобуток.
Афонські старці заявили, що Русь абсолютно точно має шанс на своє відродження після 2021 року з центром у Києві. Стартом буде з'єднання на небі Сатурна і Юпітера в день сонцестояння 21 грудня 2020 року (з точки зору зірок – це грандіозна епохальна подія для всіх нас). Афонські старці додали, що погано жити українцям залишилось рівно 4 роки.
З 2021 по 2033 рік почнеться різке зростання економіки, завдяки чому в межах нашої країни станеться нове "китайське диво". Прийде новий президент – реформатор, який буде високого зросту на "Білому коні" (є навіть пророцтво Ванги з цього приводу) і настільки відродить економіку нашої країни, знищить корупцію, проведе реформи, що нас почнуть поважати в Європі і у всьому світі. А після 2024-2025 року у нас вже будуть шанси стати повноцінним членом Євросоюзу.
Чекати залишилося вже недовго – зустрічі президентів Порошенко і Путіна восени, після Дня Незалежності, покладуть край конфлікту на Донбасі.
2017 рік може стати переломним у всіх сенсах, економіка почне зростати, почнуться великі інвестиції в нашу країну.
2018 рік – почнеться поступове зростання населення країни, можлива важлива пенсійна, медична реформа.
2019 рік – експансія торговельних відносин з іншими країнами і альянс з ними.
2020 рік – повернення Криму Україні.
2021 рік – важливий рік для реформ в церкві, це рік можлива незалежність Української церкви від Московського патріархату, також це прихід у політику майбутнього харизматичного лідера – "рятівника України". Після чого, у 2024 році, він стане "Князем" Всієї нашої України – Русі (саме так слід називати нашу країну в майбутньому) і поєднає її з цивілізованими країнами Європи.

Джерело http://korupciya.com
Шокуюче пророцтво від Афонських старців для України: все зміниться, погано жити нам залишилося… Шокуюче пророцтво від Афонських старців для України: все зміниться, погано жити нам залишилося… Reviewed by Роман Тороус on 03:21 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.