Ви все одно помрете: на передову привезли отруйні ліки! Ні крихти поваги! Деталі шокують(ФОТО)


Бійцям АТО, воюючим на передовій, передали медикаменти, терміни придатності яких закінчилися, – передає Корупція Інфо

 Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook волонтер Лілі Сова. За її словами, ліки були «гордо привезені» волонтерами і сфотографовані «з ящечкамі і кульочки».
Виявилося, що терміни придатності ліків минули рік, а то й два назад.
«Про епітети бійців про волонтерської допомоги, промовчу. Один, правда, неприємно вразив: “Яка різниця? Ви ж все одно помрете!”
Він сказав це про себе. Про свої побратимах … про ставлення до нім.Цінічно? Нет.Реальность», – повідомила Сова, попередивши, що питати про те, хто це привіз її не треба.
«Я це викладаю тільки через цю фразу молодого хлопця, який воює в одній з найгарячіших точок … Це далеко не поодинокий випадок … І в даному випадку привезено відомим волонтером. А бійці, найчастіше, навіть не знають хто є, хто з волонтерів. Для них волонтер – загальне поняття; як правило знають тільки місто, звідки приїхали волонтери і іноді ім’я … », – повідомила волонтер, зізнавшись, що їй ця ситуація гидка.Джерело http://korupciya.com/
Ви все одно помрете: на передову привезли отруйні ліки! Ні крихти поваги! Деталі шокують(ФОТО) Ви все одно помрете: на передову привезли отруйні ліки! Ні крихти поваги! Деталі шокують(ФОТО) Reviewed by Роман Тороус on 09:38 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.